Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı V1.3 Nedir?

Bilgisayarı otomatik kapatma programı adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarı otomatik olarak belirlenen süre içerisinde bilgisayarı kapatmak, bilgisayarı yeniden başlatma, uyku moduna alma, oturumu kilitleme veya oturumu kapatma gibi işlemleri yapmanızı sağlar.

Program Windows xp , Windows7, windows8, windows10 işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışmaktadır. Programı portable olarak rahatça kullanabilirsiniz. Küçük boyutta, ara yüzü Türkçe ve ücretsiz olması ayrı bir avantaj tabi ki.

İşyerinizde indirilmesi gereken bir dosyanız var. Ancak vaktiniz yok biran önce dosyayı indirip çıkmanız gerekemekte. Programınızı belli bir süreye ayarlayarak bilgisayarınızın indirme işlemi bittikten sonra kapanmasını sağlayabilirsiniz. Ya da bilgisayardan film açıp uyuya kaldınız. Program sayesinde film bittikten sonra yatağınızdan çıkmadan bilgisayarınızın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemler müzik dinlerkende geçerli.

Bu programın bende yeri ayrıdır. Lise yıllarımda yaptığım küçük projelerden. Akşam okuldan geldikten sonra ufak ufak denemelerin ürünü. Açıkçası bu programın bu kadar çok indirileceğini tahmin edemezdim.

PROGRAMIN ÖZELLİKLERİ
1)Bilgisayarı Belirlenen Süre Sonunda Kapatmak
2)Bilgisayarı Belirlenen Süre Sonunda Yeniden Başlatmak
3)Bilgisayarı Belirlenen Süre Sonunda Uyku Moduna Almak
4)Belirlenen Süre Sonunda Oturumu Kapatmak
5)Belirlenen Süre Sonunda Oturumu Kilitlemek
6)İsterseniz Süreyi Kullanmadan Bu İşlemleri Direk Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.
7)Süreyi Duraklatabilir, Sürdürebilir Yada İşlemi Bitirebilirsiniz.
8)Program arayüz bakımından da oldukça kullanışlıdır. P

Program Bilgileri :

Geliştirici : Mustafa DURAN
Lisans : Ücretsiz
Sistemler : XP, Win7, Win8, Win10
İndirme Linki : Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı V1.3