Mobiroller.com Nedir?

Mobiroller.com ; kolay bir şekilde mobil uygulama yapmanıza olanak sağlayan bir online platformdur. Platformda uygulamanıza ekleyebileceğiniz bir çok nesne mevcut. Firma tanıtımı , ürün tanıtımı için ideal bir sistem.

Sistem arayüz bakımından da oldukça basit. 15 dakikalık bir incelemenin ardında sistemi rahatlıkla kavrayabilir ve kendi uygulamalarınızı kolayca yapmaya başlayabilirsiniz. Sistem sürükle bırak mantığı ile çalışmakta. İstediğiniz nesneyi sürükleyip uygulamanızda konumlandırabilir siniz. Sistem içerisinde oldukça fazla menü tasarımı ve görsel anlamda uygulamanızı zenginleştirecek içerikler mevcut. Uygulamanızı yaptıktan sonra geliştirici hesabınız yoksa sistemin kendi mağazası üzerinden uygulamanızı paylaşabilirsiniz. Özellikle yerli yapım bir sistem olması artı puan.

Uygulamanızın olduğu panel üzerinden uygulamalarınızın yüklü olduğu cihazlarda anlık olarak bildirim gönderme imkanınız var. Buda bu sistem için büyük bir artı.

Platforma üye olduktan sonra ücretsiz olarak androit cihazlar için apk dosyası üretmeye başlayabilirsiniz.. Eğer uygulamanızda extra özellik isterseniz ücret ödemeniz gerekli. Bu dur ios cihazlara uygulama oluştururken yada yükseltirken de ayni. Yani IOS bir uygulama oluşturabilmek yada yükseltebilmek için belli bir miktar ücret ödemeniz gerekmekte.

Sistemin şöyle bir artısıda var. Bazı nesnelerde HTML’niz kuvvetli ise kişiye özel tasarımlarda yapabilirsiniz.

Yaptığınız uygulamalarınızı test edebilmek için isterseniz site üzerinde ki kendi emülatörünü kullanabilirisiniz. Yada hem hem Google Play hemde Play Store de mevcut olan MobiRoller App Maker üzerinden, uygulamalarınızı herhangi bir mobil cihazınızdan rahatlıkla test edebilirsiniz.

Sisteme üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.