Mobiroller.com Nedir?

Mobiroller.com, mobil uygulama geliştirmenizi kolaylaştıran bir online platformdur. Platformda firmanızı veya ürünlerinizi tanıtmak için birçok öğe bulunmaktadır. Firma tanıtımı ve ürün tanıtımı için ideal bir sistem sunmaktadır.

Sistem arayüzü oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Yaklaşık 15 dakikalık bir inceleme sonrasında sistemi kolayca öğrenebilir ve kendi uygulamalarınızı hızla oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sistem, sürükle ve bırak mantığıyla çalışır. İstediğiniz öğeleri sürükleyip uygulamanızda istediğiniz konuma yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, sistem içerisinde birçok menü tasarımı ve görsel içerik bulunmaktadır, bu da uygulamanızı zenginleştirmenize olanak sağlar. Uygulamanızı tamamladıktan sonra, geliştirici hesabınız yoksa uygulamanızı platformun kendi mağazası üzerinden paylaşabilirsiniz. Özellikle yerli bir sistem olması da ek bir avantajdır.

Uygulamanızın yönetim paneli üzerinden, uygulamanızı yüklediğiniz cihazlara anlık bildirimler gönderebilme imkanınız vardır. Bu, platformun önemli bir artısıdır.

Platforma üye olduktan sonra, Android cihazlar için ücretsiz olarak APK dosyası oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ancak, ekstra özellikler isterseniz ücret ödemeniz gerekebilir. Bu durum iOS cihazlar için uygulama oluştururken veya mevcut uygulamanızı yükseltirken de geçerlidir. Yani iOS için bir uygulama oluşturmak veya mevcut bir uygulamayı yükseltmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Sistemin bir diğer artısı, bazı öğelerde HTML bilginizin güçlü olması durumunda kişiselleştirilmiş tasarımlar yapabilmenizdir.

Oluşturduğunuz uygulamaları test etmek için platformun kendi emülatörünü kullanabileceğiniz gibi, Google Play ve App Store’da bulunan MobiRoller App Maker üzerinden uygulamalarınızı herhangi bir mobil cihazınızda rahatlıkla test edebilirsiniz

Sisteme üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.